NOVINKA

nové řady v saloně

Od března 2016 se můžete těšit na MASÁŽ S KŘIŠŤÁLOVÝMI TYČINKAMI !!!

Masáž se provádí pomocí tyčinek ručně vyrobených z českého křišťálu,který patří k nejkvalitnějším na světě.Jedná se o masáž velmi relaxační,na zpevnění kontur obličeje,mikromasáž očního okolí,harmonizace organismu.

Masáž trvá cca 15 minut ,přidávám ji ke klasické masáži .  CENA  JE 60,-Kč.
 

EXPRESS ŘADA WISH lifting

liftingová péče s masáží

Ošetření pro optimální hydrataci, regeneraci a vyhlazení pleti. Sada obsahuje micelární mikroemulzní tonikum, masážní mikroemulzi, omlazující masku, liftingové sérum.


Délka procedury cca 1 hodina

cena 420,-Rozjasňující Quick ošetření z řady FluorOxygen+C

Ošetření zahlazuje stopy únavy, stresu, navrací obličeji odpočatý a svěží vzhled. Okysličuje, hydratuje, tonizuje a zlepšuje imunitu pokožky. Přípravky linie jsou vhodné pro všechny typy pleti.

 

 

 

1. Rozjasňujicí scrub FluorOxygen+C

2. Zesvětlujicí maska Fluor Oxygen+C

3. Alginatová maska z morských řas

4. Vzorky Theraskin+HA sérum

5. Vzorky FluorOxygen+C Denní krém SPF40


Délka procedury cca 50 minut

Cena         300,- KčPEELING VÍNOVÝ  FOREVER YOUNG

Kosmetika CHRISTINA má 3 druhy peelingů.Tento peeling je nejjemnější ,pro všechny věkové kategorie,aktivní detoxikace a biostimulace pleti bez podráždění a výrazného olupování! Peeling replika se provádí od poloviny října do poloviny února, proto nepropásněte čas k tomu určený !

Peeling je určený pro zlepšení stavu pleti při unavené pleti,zhoršení barvy a projevech stárnutí / vrásky,ochybování,ztráta elasticity/. Omezuje vrásky,činí pokožku repliky hodinek pružnou,zlepšuje mikrocirkulaci a metabolismus,obohacuje buňky kyslíkem.

Peelig je na základě vína Merlot s nízkou koncentací.


Délka procedury cca 40 minut

Cena            300,- Kč